در این سالها مسافران “ایده آل سفر آسیا” به اقصی نقاط جهان سفر کرده اند. از شهر های مدرن، تاریخی و دیدنی اروپایی تا سرزمین های شرق دور و پارک جنگلی های انبوه آفریقا، ما مفتخر بوده ایم مسافرانی داشته باشیم که هر ساله در خدمت آنها باشیم.

شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری “ایده آل سفر آسیا”

شرکت خدمات مسافرتی و هوایی ایده آل سفر آسیا فعالیت مستمر، هدف اصلی خود را معرفی و شناساندن ایران به عنوان کشوری امن و در عین حال سرشار از جاذبه های گردشگری تاریخی، فرهنگی، جغرافیایی، قومی، مذهبی، هنری و … قرار داده است.

تیم کارآزموده و فعال ایده آل سفر آسیا، تمامی کوشش خود را به کار گرفته است تا بتواند با آوردن تورهای ورودی از اروپا، امریکا و آسیا، راحت ترین، امن ترین، خاطره انگیزترین و در عین حال کم هزینه ترین پکیج ها و تورهای مسافرتی را در اختیار گردگشگران قرار دهد.

ایده آل سفر آسیاایران با داشتن قدمت تاریخی بیش از ۵۰۰۰ سال، از ظرفیت های گردشگری بسیار غنی و همچنین تنوع و گستردگی فرهنگی، تاریخی، هنری و جغرافیایی بسیار بالایی برخوردار است. این تنوع و گوناگونی عظیم در زمینه های مختلف، ما را بر آن داشت تا در جهت پوشش دهی به تمامی سلیقه های گردشگران، برای نخستین بار و به عنوان تنها آژانس گردشگری ایرانی، به ارائه تورهای تماتیک و آموزشی مختلف از جمله تور غذاشناسی ایرانی، تور هنرهای زیبای ایران، تورهای اختصاصی گیاه و جانور شناسی ایرانی و غیره بپردازیم، تا به این ترتیب مسافرین در پایان سفر به ایران علاوه بر گذراندن سفری پر خاطره و لذتبخش توانسته باشند در صورت تمایل تجارب و دانش متفاوتی را نیز به خود بیفزایند.

آژانس مسافرتی و خدمات گردشگری ایده آل سفر آسیا با داشتن کادری مجهز، خلاق، علاقه مند و عمل گرا، امید وار است خاطره و تصویری واقعی و متفاوت از ایران را در ذهن یکایک گردشگران ایجاد کند.